بهترین نوع کمپرسور اسکرو کدام است؟ (2)

بهترین نوع کمپرسور اسکرو کدام است؟
کمپرسور اسکرو بیتزر

اینکه استفاده از روغنی با ویسکوزیته متفاوت چه تاثیری بر عملکرد کمپرسور خواهد داشت مقوله ایی تخصصی است که آن را میتواند در قالب یک پرسش و پاسخ در قسمت “سوالات متداول فنی” سایت در لینک زیر پیدا کنید. کمپرسورهای اسکرو معمولا وقتی که ظرفیت بیشتر تبرید مورد نیاز است مورد استفاده قرار میگیرند. البته تمرکز شرکت بیتزر در تولید مبدلهای اواپراتوری و کندانسوری بیشتر از نوع پوسته لوله میباشد. درجه حفاظت کمپرسور اسکرو بیتزر CSH6563-60 از نوع IP54 است در برابر گرد و غبار کاملا مصون است و در برابر پاشش آب نیز تا 5 دقیقه حجم حدودی 10 لیتر بر دقیقه مصون می باشد. کمپرسور های سمی هرمتیک پیستونی بیتزر از نوع جابجایی مثبت بوده و خنک کاری سیم پیچ موتور این مدل از کمپرسور ها از طریق گاز مبرد است. کمپرسور اسکرو بیتزر مدل CSH6563-60 یکی از جدید ترین مدل های این سری است. کمپرسور های دو مرحله ای بیتزر مجهز به سیستم کنترل جریان گاز، سوپاپ های ویژه و همچنین تراکم دو مرحله ای بوده که موجب افزایش ظرفیت برودتی این مدل از کمپرسور های بیتزر شده قیمت کمپرسور اسکرو بیتزر است.

کمپرسور اسکرو بیتزر

مدل BSE55: این نوع روغن مناسب کمپرسورهای پیستونی، اسکرال، و تسمهای بیتزر است. این بدین معنی است که این نوع کمپرسور با ابعاد بیرونی کوچک میتواند با سرعت بالائی کار کند و تبرید بالایی را ایجاد کند. از آنجائیکه دما و فشار بر ویسکوزیته روغن تاثیر دارد معمولا ویسکوزیته روغنها را در دمای 40 درجه سانتیگراد با هم مقایسه میکنند. شرکت بیتزر در حال حاضر متشکل از 15 کارخانه در کشور های مختلفی از جمله آلمان، برزیل، اندونزی، پرتقال، آمریکا و چین و 90 نمایندگی فعال در بیش از 62 کشور جهان و همچنین با 3400 کارمند، جزو عظیم ترین تولید کنندگان کمپرسور تبرید در جهان است. کمپرسورها برای انجام عمل فشردهسازی مبرد، از مکانیزمهای مختلفی بهره میگیرند. این محصول از سری CSH آن ها دارای طراحی خلاقانه و ساختاری متراکم می باشند و کاملا منطبق بر استانداردهای جهانی در سراسر جهان مورد بهره برداری قرار گرفته اند. کمپانی بیتزر Bitzer که به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان کمپرسور برودتی در جهان شناخته می شود، از سال 1934 در کشور آلمان شروع به کار کرده و به سرعت مراحل رشد را طی نموده است. Post was c᠎reated wi᠎th the  help of G SA Content  G᠎en​er​at᠎or  D em over​si᠎on .

در داخل این سیلندر به وسیله ، اسلایدر را بین روتور و استاتور و یا همان اسکرونری و مادگی جابجا می کند . روغن بیتزر به طور متداول در بسته بندیهای فلزی 5، 10 و20 لیتری در بازار موجود هستند. این سیستم سالهاست که به عنوان یک راه حل قوی و کارآمد هم به تنهایی و هم به طور موازی با چندین کمپرسور و اویل سپراتور مشترک ثابت شده است. در کل به طور گسترده ۴ نوع کمپرسور پر کاربرد در صنعت چیلر سازی کشورمان مورد استفاده قرار می گیرد که عبارتند از کمپرسورهای شرکت بیتزر Bitzer ، هنبل Hanbell ، کوپلند Copeland و دانفوس Danfoss که بیتزر از جمله قدیمی ترین شرکت هاست که سال هاست در ایران نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش گسترده داشته است. از کمپرسور سیلندر پیستونی دو مرحلهای جهت رسیدن به دماهای خیلی پایین (تا حدود منفی 40 درجه سانتیگراد) استفاده میشود. این سری از کمپرسور های بیتزر دارای موتوری با ولتاژ 415-380 ولت است که با فرکانس 50 هرتز می تواند گاز خنک کننده را با سرعت 359 متر مکعب بر ساعت جا به جا کند.

با این جابجایی میزان گاز ورودی به فضای بین اسکرو ها را تنظیم می کند و ظرفیت را کم و زیاد می کند کنترل ظرفیت کمپرسور اسکرو انجام می شود . گیت صنعت به عنوان یکی از بزرگترین تامین کننده کمپرسور سمی هرمتیک در ایران، توانایی تامین کمپرسور های این کمپانی از نمایندگی رسمی بیتزر در کشور های منطقه را دارد. سیستم های توکار اویل سپراتور ساختار ساده سیستم و سرعت نصب را سهولت می بخشند. کمپرسورها قلب سیستم های سرمایشی و خنک کننده محسوب می شوند از این رو پمپ های حرارتی و چیلرهای صنعتی و سیستم های تبرید از انواع هواسازهای مدرن و خارجی با بهترین مارک های جهانی نظیر بیتزر آلمان استفاده می کنند. به عنوان مثال در تونل انجماد برای صنایع غذایی و همچنین در انبارهای توزیع موادغذایی مورد استفاده قرار میگیرند. کمپرسور های موجود در بازار ایران از طریق نمایندگی انحصاری بیتزر در ایران به بازار عرضه می شود. امروزه کمپرسور های تولید شده توسط شرکت بیتزر جزو با کیفیت ترین کمپرسور های موجود در بازار می باشند و در ادامه به معرفی سایر محصولات بیتزر می پردازیم.  This po᠎st h​as be en c reat ed ​with t he  he​lp ᠎of G᠎SA C on᠎tent G enerat or ᠎DEMO!

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.