بلیت 6 مدرس برتر مرحله کشوری جشنواره جلوه های ویژه معلم

[ad_1]

ایسنا/ گلستان معاون برنامه ریزی و منابع انسانی آموزش و پرورش گنبدکاووس از ورود معلم گنبدکاووس به مرحله کشوری جشنواره جلوه های ویژه معلم خبر داد.

محمد عسکری امشب در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به برنامه های معلم در گنبدکاووس اظهار داشت: به مناسبت بزرگداشت مقام معلم برنامه های مختلفی از جمله نواخته شدن زنگ سپاس معلم، عطرافشانی مزار شهدا و… در گنبدکاووس برگزار می شود. دیدار با خانواده.” وی از شهدای فرهنگی و خانواده های فرهنگیان جان باخته در جریان کرونا و اجرای مسابقات فرهنگی ورزشی یاد کرد.

وی تیراندازی معلمان توسط دانش آموزان در کلاس های درس و اجرای 494 برنامه در مدارس گنبدکاووس را از برنامه های تجلیل از معلمان در این شهرستان برشمرد و افزود: امیدواریم امسال برنامه های تجلیل از معلمان با حضور اولیا و دانش آموزان فرهنگی برگزار شود. نهادها و مدیران اجرایی از دبیرخانه ها و شوراهای شهرداری.

معاون برنامه ریزی و منابع انسانی آموزش و پرورش گنبدکاووس به برگزاری جشنواره جلوه های ویژه معلمان اشاره کرد و یادآور شد: بیش از 1300 معلم گنبدی در جشنواره جلوه های ویژه معلمان شرکت کردند که در این جشنواره 496 نفر در مراحل معرفی و شناسایی شرکت کردند. معلمان در مرحله مدرسه منتخب.

عسگری با بیان اینکه 61 معلم از بین معلمان شرکت کننده در جشنواره جلوه های ویژه در سطح شهرستان که 63 درصد از کل سهمیه استان گلستان را در این بخش به خود اختصاص داده اند، بیان کرد: 6 معلم از گنبدکاووس به عنوان منتخب استانی برگزیده شدند. به مرحله کشوری راه یافت که 50 درصد از کل سهمیه استان را در سطح استان کسب کرد.
انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.