برپایی پایگاه های مردمی باعث تقویت ارتباط اهالی فرهنگ و هنر با مردم می شود

[ad_1]

ایسنا/ خراسان شمالی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی در همایش نخبگان فرهنگی، هنری و مردمی دولت بر ایجاد بسترهای مردمی برای پیوند هر چه بیشتر اهالی فرهنگ و هنر با مردم تاکید کرد و گفت: خواهد شد.

تقی صادقی در همایش نخبگان فرهنگی، هنری و دولتی که امروز 7 فروردین 1401 با حضور معاون پارلمانی و هماهنگی مجتمع فرهنگی هنری گلشن بجنورد برگزار شد، گفت: تعامل دوجانبه در انتقال تجربه، دانش و مهارت اهالی فرهنگ و هنر به پایگاه های مردمی و جوشش تازه دل مردم برای تعالی فرهنگ و هنر به جامعه فرهنگی و هنری افزوده خواهد شد.

وی به رویکرد جدید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در امر رواج فرهنگ و هنر اشاره کرد و گفت: در این راستا رویکرد ما این است که معلمان، نخبگان و پیشکسوتان فرهنگ و هنر بیشتر به مردم نزدیک شده و به هنر او خدمت کنند. اعتقادات و مشکلات مردم را قرار دهید.

صادقی با بیان اینکه رواج فرهنگ و هنر امری بسیار مهم است، تصریح کرد: فرهنگ برخاسته از تاریخ، تمدن، آداب و رسوم، سنت ها و باورهای یک ملت است و ملت کهن ایران به اسلام آراسته شده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی با حضور و مشارکت، اعتقاد و ایمان قلبی مردم شکل گرفت، گفت: اقتصاد و فرهنگ نیز بر اساس اعتقادات مردم شکل می گیرد.

صادقی از اصحاب هنر، رسانه و فرهنگ به عنوان خادمان فرهنگ و هنر یاد کرد و گفت: اصحاب هنر و فرهنگ مظهر عشق الهی هستند و این در آثار هنری آنها نمود پیدا می کند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.