بانک کشاورزی لرستان بالغ بر 14 میلیارد به کشاورزان پرداخت کرد

[ad_1]

ایسنا/ لرستان مدیر شعب بانک کشاورزی لرستان گفت: بانک کشاورزی استان بیش از 14 هزار میلیارد ریال تاسیسات به کشاورزان پرداخت کرده است.

علی جهانی ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و سومین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، ضمن ارائه عملکرد بانک کشاورزی استان از ابتدای دهه 1400 تاکنون، گفت: افزایش توان اقتصادی بخش کشاورزی شعب بانک از لرستان بیش از 17 هزار تاسیسات به ارزش 14 هزار و 793 میلیارد ریال به کشاورزان و مشتریان بانک کشاورزی استان پرداخت شد. برای حمایت از بخش کشاورزی و تامین منابع مالی لازم، 91 درصد از این تسهیلات به بخش کشاورزی و فعالیت های مرتبط پرداخت شد.

وی افزود: بیشترین تسهیلات در حوزه دام و طیور به مبلغ 5 هزار و 79 میلیارد ریال و در حوزه کشاورزی به میزان 2 هزار و 490 میلیارد ریال پرداخت شد.

این مسئول با اشاره به افزایش 88 درصدی ارزش پرداختی تسهیلات بانک کشاورزی استان خاطرنشان کرد: رشد 88 درصدی در پرداخت تسهیلات بانک کشاورزی در سال 1400 نسبت به مدت مشابه سال قبل. ، پاسخ بانک آگریکولا به نیازهای مالی مشتریان و تزریق منابع مالی بیشتر را نشان می دهد. کشاورزی در راستای حمایت از رشد تولید و توسعه اقتصادی در استان است.

مدیر شعب بانک کشاورزی لرستان با اشاره به افزایش بیش از سه برابری پرداخت وام ازدواج توسط شعب بانک کشاورزی استان، خاطرنشان کرد: واجدین شرایط پرداخت کردند.

جهانی پرداخت تسهیلات مکانیزاسیون را از اولویت های اعتباری بانک کشاورزی عنوان کرد و افزود: با پرداخت 891 میلیارد ریال تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی در سال جاری، 617 دستگاه ماشین آلات و ادوات کشاورزی شامل 273 دستگاه تراکتور، 6 دستگاه دروگر و 338 دستگاه و تریلر به بهره برداری رسید. تحویل کشاورزان استان می شود که نقش بسیار موثری در افزایش کمی و کیفی محصولات کشاورزی و جهش تولید در بخش کشاورزی استان دارد.

وی با اشاره به خدمات جدید کارت دام با هدف کمک به حل چالش نقدینگی و تامین سرمایه در گردش لازم دامداران برای دستیابی به نهاده های دامی مورد نظر، ادامه داد:

مدیر شعب بانک کشاورزی لرستان با اشاره به پرداخت وام تبصره 16 خوداشتغالی در استان اظهار کرد: در سال 1400 برای حمایت از مشمولان تبصره 16 بند ب بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) 514 الف. مبلغ 250 میلیارد ریال به افراد تحت پوشش موسسات حمایت اجتماعی و کمیته امداد امام خمینی (ره) پرداخت شد.

جهانی میر بیان کرد: شعب بانک کشاورزی لرستان با معرفی دانشگاه علوم پزشکی لرستان از ابتدای امسال تاکنون 97 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه برای درمان بیماری های خاص به 483 متقاضی پرداخت کردند.

وی با اشاره به خرید تضمینی گندم کشاورزان تصریح کرد: در سال 1400 بیش از 123 هزار تن گندم به ارزش 6 هزار و 203 میلیارد ریال از کشاورزان استان خریداری و 100 درصد بهای آن به حساب گندم واریز شد. تهیه کنندگان.

مدیر امور شعب بانک کشاورزی لرستان خاطرنشان کرد: شعب بانک کشاورزی لرستان از ابتدای سال 1399 تاکنون بیش از 1072 میلیارد ریال تسهیلات اعتباری موضوع بند الف تبصره 18 (ماده 52) سال 99 به متقاضیان ساخت و ساز عمرانی، کشت و زرع پرداخت کرده اند. گیاهان دارویی، صنایع تبدیلی و تکمیلی و نیز سرمایه در گردش در بخش‌های مختلف کشاورزی.

جهانی میر افزود: برای تامین بذر گواهی شده مورد نیاز کشاورزان، شعب بانک ها از اوایل دهه 1400 تاکنون 852 میلیارد ریال تسهیلات عرضه بذر گواهی شده پرداخت کرده اند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است.

وی با اشاره به تسهیلات پرداختی صندوق توسعه ملی گفت: شعب این بانک برای توسعه بخش کشاورزی و ایجاد درآمد و اشتغال پایدار، امسال 896 میلیارد ریال تسهیلات به 917 متقاضی پرداخت کردند.

مدیر شعب بانک کشاورزی لرستان ادامه داد: امسال 523 فقره تاسیسات به ارزش 140 میلیارد ریال برای عمران روستایی پرداخت شد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.