اولین پردیس سینمایی شهرهای جنوب شرق تهران به بهره برداری می رسد

[ad_1]

ایسنا/ تهران شهردار قرچک گفت: اولین پردیس سینمایی شهرهای جنوب شرق تهران در قرچک احداث شده و در هفته دولت به بهره برداری می رسد.

محسن خرمی شریف بعدازظهر شنبه 27 فروردین در بازدید از روند ساخت پردیس سینمایی قرچک در جمع خبرنگاران اظهار داشت: قرچک با جمعیت 300 هزار نفری فاقد سالن سینما بوده و به دلیل نیازهای فرهنگی شهرستان، شهرستان نیاز ساخت پردیس سینمایی چند منظوره و مجهز را در دستور کار قرار داد و با پیشرفت های صورت گرفته این پروژه مهم هفته دولت امسال به بهره برداری می رسد.

وی گفت: این پردیس سینمایی در زمینی به مساحت 10 هزار متر مربع و زیربنای 1000 متر مربع و با اعتباری بالغ بر 50 میلیارد ریال با سه اتاق مجهز ساخته شده است.

شهرداری قرچک برای جبران کمبود فضاهای فرهنگی، پروژه های قابل توجیه و ضروری را برای تحقق چشم انداز توسعه شهر در دستور کار قرار داده و برای رفع نیازهای مردم از هیچ کوششی دریغ نمی کند.

شهردار قرچک همچنین از افتتاح پارک و غرفه ورزشی در منطقه پوینک در هفته دولت خبر داد و گفت: منطقه پوینک قرچک یکی از محلات بزرگ و پرجمعیت این شهر است که فاقد سالن ورزشی و پارک شهرداری است. مدیریت برای رفع این کمبود منجر به ساخت این دو فضا با اعتباری بالغ بر 31 میلیارد و 250 میلیون ریال شد.

وی بیان کرد: سالن ورزشی این منطقه در مساحت 432 متر مربع و پارک آن در مساحت 4750 متر مربع احداث شده است.

شهردار قرچک همچنین از افتتاح پارک چندمنظوره و غرفه ورزشی در منطقه فردیس خبر داد و افزود: برای ترویج و افزایش سرانه ورزش، فضای سبز و توزیع عادلانه خدمات به همه شهروندان براساس وعده هایی که به مردم شهرستان فردیس داده شده است. بوستان و سالن ورزشی چند منظوره ساخته می شود و دولت در هفته جاری به بهره برداری می رسد. پارک این منطقه به مساحت 4000 متر مربع با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال و سالن ورزشی چند منظوره به مساحت 540 متر مربع با اعتباری بالغ بر 32 میلیارد و 500 میلیون ریال ساخته شد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.