البرز به استقبال ماه مبارک رمضان می رود

[ad_1]

ایسنا/ البرز نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: البرز با وجود تنوع اقوام و فرهنگ ها می تواند در اجرای ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان زبانزد و نمونه باشد.

به گزارش ایسنا، مجتبی عبداللهی در نشست برنامه ریزی ماه مبارک رمضان که روز پنجشنبه 12 فروردین ماه در سالن شهدای استان برگزار شد، ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان، افزود: اجرای ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان. ماه رمضان

وی ادامه داد: جشن ها و مراسمات این ماه باید با شور و نشاط و با دعوت مردم از سراسر استان برگزار شود.

عبداللهی گفت: درهای مساجد، امامزاده ها و اماکن فرهنگی استان باید به روی روزه داران باز باشد و پارک ها، بوستان ها و اماکن تفریحی با نورپردازی و تزئینات ماه مبارک رمضان آماده پذیرایی از مردم باشند.

وی افزود: شهرداری ها، اماکن متبرکه، اطلاعیه های زیست محیطی و… باید به طور جدی برای این ماه مبارک تلاش کرد.

استاندار البرز گفت: در این ماه مبارک باید به ایتام، نیازمندان و اقشار آسیب پذیر جامعه توجه ویژه داشته باشیم و دستگاه ها با کمک خیرین به دنبال تهیه و توزیع بسته های معیشتی باشند.

وی افزود: همواره شاهد بوده ایم که در ماه مبارک رمضان جرم و گناه کاهش چشمگیری داشته است لذا باید از این ایام برای فرهنگ سازی و آموزش مبارزه با جرم در طول سال استفاده کرد.

عبداللهی گفت: دین و فرهنگ غنی ما عامل موثری در اخلاق و کاهش جرم و گناه است بنابراین باید به این موضوع توجه کنیم.

وی افزود: صدا و سیمای استان باید هر شب ویژه برنامه ای را در امامزاده ها و مساجد با حضور مردم پخش کند.

استاندار البرز گفت: نخبگان و جوانان خوش فکر استان با الگوبرداری از رفتار مردم در ماه مبارک رمضان برای کاهش جرم و جنایت در طول سال برنامه ریزی و اجرا کنند.

وی با اشاره به اینکه تظاهر به روزه داری جدی گرفته می شود، افزود: تمام فضاهای تبلیغاتی استان باید به ماه مبارک رمضان اختصاص یابد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.