افزایش قیمت غذا در رستوران های همدان در سال آینده

[ad_1]

ایسنا/ همدان رئیس اتحادیه تالارها و رستوران داران همدان گفت: افزایش قیمت رستوران های همدان در دستور کار سال آینده است و این امر باعث می شود شاهد کاهش کیفیت و حجم غذا نباشیم.

ناصر قره باغی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه از اتحادیه کشوری رستوران داران درخواست افزایش قیمت و قیمت غذا در رستوران های همدان را داشتیم، اظهار کرد: قیمت غذا در رستوران ها چقدر افزایش پیدا می کند از این نظر است. دیدگاه سازمان دفاع از مصرف کننده و همچنین بازیگران و سایر ارگان ها.

وی درباره تفاوت قابل توجه هزینه اتحادیه رستوران داران تهران و اتحادیه رستوران داران استان همدان، گفت: هر استانی برای تعیین قیمت غذا هزینه ها و معیارهای خاص خود را دارد زیرا هزینه ها در هر استان متفاوت است و تفاوت هزینه ها در هر استانی متفاوت است. تهران و همدان ملموس است. اینها دلایل تفاوت نرخ های تعیین شده در اتحادیه رستوران داران همدان و اتحادیه رستوران داران تهران است.

رئیس اتحادیه تالارها و رستوران داران همدان ادامه داد: در تهران شاهد نرخ های متفاوتی از رستوران ها در هر منطقه هستیم و بسته به منطقه، کیفیت غذا، امکانات و تعداد کارگران، قیمت رستوران ها و زمانی که عملکرد و کیفیت یک رستوران بالا است، قیمت قطعاً می تواند افزایش یابد.” آن را برای غذای خود بالاتر در نظر بگیرید زیرا غذای بهتری برای مردم ارائه می دهد.

وی بیان کرد: نوسانات قیمت مواد اولیه غذایی و همچنین مشکلات ارزی در کشور، رستوران داران را دچار بلایای زیادی کرده است و قطعا روند قیمت گذاری و تعیین قیمت های جدید اگر به کندی انجام شود، باعث کاهش کیفیت یا کاهش قیمت ها می شود. حجم غذا به عنوان تامین غذا این نوسانات زیاد در بازار و افزایش قیمت گوشت و برنج به ضرر رستوران داران تمام می شود که مجبور به کاهش کیفیت یا حجم غذا می شوند که در نهایت نارضایتی عمومی را در پی خواهد داشت.

قره باغی افزود: وقتی صاحب رستوران شاهد افزایش قیمت برنج ایرانی می شود، مجبور می شود یا از برنج هندی استفاده کند یا مواد اولیه ارزان تر و با کیفیت پایین تری تهیه کند که تاثیر زیادی در درآمدزایی و جذب مشتری رستوران خواهد داشت. “

وی در پایان خاطرنشان کرد: باید بین رستوران ها رقابت وجود داشته باشد و هر رستورانی سعی کند غذای باکیفیت تری ارائه کند تا مردم کیفیت غذا را ببینند و بدانند بسته به شرایط کجا ممکن است گرانتر یا ارزان تر باشد اما مشکلات در نوسان است. اقتصاد و بازار رقابت بین رستوران ها را رها نکرده و شاهد از دست دادن رستوران داران و کاهش کیفیت غذا هستیم.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.