اعمال محدودیتهای یک هفته‌ای کرونا در استان یزد

[ad_1]

ایسنا/یزد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با اشاره به وضعیت حساس استان یزد و افزایش موارد ابتلا به کرونا، گفت: اگر رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط مردم افزایش نیابد و پیک ششم اوج بگیرد، محدودیت‌های شدید باز می‌گردد و امکان قرمز شدن تمام شهرستان های استان وجود دارد.

«علی اکبر عزیزی» در حاشیه نشست فوق العاده ستاد استانی کرونا در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: با توجه به شرایط حساس کرونا در استان یزد و با توجه به رنگ‌بندی‌های اعلام شده، در حال حاضر شهرستان اردکان در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد.

وی افزود: در حال حاضر میزان استفاده از ماسک در استان ٣٨ درصد و روند فاصله گذاری اجتماعی نیز ٣١ درصد است.

عزیزی خاطرنشان کرد: هم اکنون چهار شهرستان میبد، مهریز، خاتم و ابرکوه نیز در وضعیت نارنجی هستند و مابقی شهرستانها نیز زرد هستند به عبارتی در استان یزد، شهرستان آبی نداریم لذا با توجه به این که سلامت مردم برای ما اهمیت دارد مقرر شد که تمام هتل و رستوران ها در شهرهای قرمز و نارنجی تعطیل و به مدت یک هفته به صورت بیرون بر فعالیت کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اظهار کرد: با توجه به روند رشد بیماری کرونا در استان و گزارشات و نمودارهای علوم پزشکی، استان وارد پیک ششم کرونا شده و در این خصوص کلیه مدارس و مراکز آموزش عالی نیز شهرهای قرمز و نارنحی و شهریزد تا یک هفته غیرحضوری خواهد بود.

عزیزی در پایان تاکید کرد: بارها اعلام شد که اگر رعایت پروتکل‌های بهداشتی و واکسیناسیون به طوری جدی انجام نشود، شاهد روند افزایشی ابتلا و مهم‌تر از همه بازگشت محدودیت‌ها خواهیم بود.

اعمال محدودیتهای یک هفته‌ای کرونا در استان یزد

اعمال محدودیتهای یک هفته‌ای کرونا در استان یزد

اعمال محدودیتهای یک هفته‌ای کرونا در استان یزد

انتهای پیام 

[ad_2]
خبرهای مهم

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.