از 112 میلیارد بدهی تا کمبود شدید امکانات و نیرو در دانشگاه علوم پزشکی برای مقابله با کرونا

[ad_1]

ایسنا/ کهگیلویه و بویراحمد یکی از اعضای دفتر ولیعهد استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: دانشگاه علوم پزشکی این استان 112 میلیارد تومان بدهی دارد.

وی روز شنبه 7 اسفند 93 در جلسه ستاد استانداری کهگیلویه و بویراحمد درباره وضعیت موجود و امکانات و تجهیزات بیمارستان های استان افزود: در سه شهرستان اصلی استان (بویر) -احمد، کهگیلویه و گچساران.

این عضو ستاد استانی ولیعهد تصریح کرد: این کمبودها در زمینه اکسیژن ساز، هواکش و سایر اقلام است و در برخی شهرها کمبود کامل این امکانات وجود دارد و در برخی جاها کمبود بسیار زیاد و آشکار است.

وی با اشاره به بدهی های دانشکده علوم پزشکی مربوط به تجهیزات دارویی و کالاهای پزشکی، خاطرنشان کرد: حوزه های درمانی و بیمارستانی استان با این وضعیت دچار مشکل می شوند چرا که در صورت کمبود، شرکت های دارویی دچار مشکل می شوند. آسیب دیده است.

عضو ستاد استانی کرونا کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: باید از این پس به فکر بدهی 112 میلیاردی دانشگاه علوم پزشکی استان باشیم همچنین کمبود نیروی پشتیبانی در بیمارستان ها وجود دارد.

به گزارش ایسنا، وی گفت: کلینیک های تخصصی استان از نظر رعایت پروتکل های بهداشتی وضعیت خوبی ندارند. در درمانگاه شهید مفتح یاسوج پروتکل ها رعایت نمی شود و امیدواریم مدیریت لازم انجام شود.

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.